Artist Systems - Pro audio equipment and musical instruments  
 
Shkruaj emrin e produktin qe kerkon:
TražiKerko
 
   
 
Studio & Recording
Sisteme PA
Kitara dhe Bass
Tastiera
Bateri
Instrumenta te tjere
Radio, TV, Broadcast
Paisje per DJ
Instalime
Mikrofona
Ndricim
Paisjet me te Shitura
Kompiutera
HI-FI
OFERTA SPECIALE
 
 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
  Još specijalnih ponudaOFERTA SPECIALE !!!  
   
  24.09.2012     27.02.2012     01.02.2012  
.
  AKG BY TIESTO!     X-FACTOR Tv Klan dhe Audio Pro     NATIVE INSTRUMENTS Traktor S2 Controler ...399 Euro  
  AKG dhe DJ i famshem Tiesto kane bashkuar eksperiencen e tyre, duke krijuar tre modele te reja kufjesh.
K67 Tiesto (High-Performance), K167 Tiësto (Professional) e K267 Tiësto (reference) ofrojne per te gjithe perdoruesit, te njejtin degjim dhe tingull qe perdor fenomeni Tiesto!
   
X-Factor Talent Show, ka zgjedhur serine e re te IN-EAR monitor IVM4500 nga AKG!!! IVM4500 ofron nje super qartesi dhe prezence gjate monitorimit!!!
   

OFERTE SPECIALE E KUFIZUAR NE KOHE. Deri ne 31 Mars 2012 ...399 Euro!!!
 
  DetaljnijeMe shume info     DetaljnijeMe shume info     DetaljnijeMe shume info  
.
   
.
  Kliknite za više informacija     Behringer X32 Compact TP
Behringer X32 Compact Touring Package, eshte i dizenjuar per turne Live. Gjithashtu i pajisur me 16 preamp MIDAS te programueshme, nga nje per cdo kanal.

"Oferte Speciale deri me 15 prill"!!!Cmimi: 2.279,00 Euro
 
Kategorija: Studio & Recording / Miksera / Miksera Dixhital
Kategorija: Radio, TV, Broadcast / Miksera
 
  Kliknite za više informacija     Behringer X32 Compact
Behringer X32 Compact, mikser dixhital i prodhuar me teknologjine me te mire, me 16 preamp te programueshem sipas deshires.

"Oferte Speciale deri me 15 prill"!!!Cmimi: 2.099,00 Euro
 
Kategorija: Studio & Recording / Miksera / Miksera Dixhital
Kategorija: Radio, TV, Broadcast / Miksera
 
  Kliknite za više informacija     Behringer X32 Producer
Behringer X32 Composer ofron mundesi te shumellojshme per perdorim Live the per regjistrime. I pajisur me 16 preampe MIDAS ofron cilesi te jashtezakonshme te audios.

"Oferte Speciale deri me 15 prill"!!!Cmimi: 1.699,00 Euro
 
Kategorija: Studio & Recording / Miksera / Miksera Dixhital
Kategorija: Radio, TV, Broadcast / Miksera
 
  Kliknite za više informacija     Behringer X32 Core
Behringer X32 Core, i prodhuar me teknologjine me te fundit. Mikser dixhital i montueshem ne RAK.

"Oferte Speciale deri me 15 prill"Cmimi: 849,00 Euro
 
Kategorija: Studio & Recording / Miksera / Miksera Dixhital
Kategorija: Sisteme PA / Miksera
 
  Kliknite za više informacija     Numark MixTrack Pro 2
Numark MixTrack Pro 2. Prodhim i vitit 2013. Kontroller per DJ
Cmimi: 209,00 Euro
 
Kategorija: Paisje per DJ / DJ Kontroller dhe Procesore
 
  Kliknite za više informacija     Behringer B 115 MP3
Behringer Eurolive B115MP3 eshte nje monitor 1000-Watt 2-Way 15" me MP3 Player,opsion Wireless dhe mikser te integruar.
Cmimi: 269,00 Euro
 
Kategorija: Sisteme PA / Bokse / Sisteme Fonie per Klube
 
  Kliknite za više informacija     KRK VXT 8
KRK me Serinë VXT konfirmon cilësinë absolute dhe kujdesin e tepruar për detajet që prej kohësh dallon produktet e tij, me një kërkim konstant për materialet e reja dhe teknologjitë. Bazuar në dezajnin e Exposé E8B, seria e re VXT është e disponueshme në 3 modele: VXT 4, VXT 6 e VXT 8. Risitë në linjën VXT janë me të vërtetë shumë: dezajni i kabinetit me rrumbullakime që lejon të ulet në mimimum rreziku i fenomenit të gërvishjeve, integriteti strukturor i monitorit është përmirësuar në mënyrë të ndjeshme.

Cmimi: 455,00 Euro
 
Kategorija: Radio, TV, Broadcast / Monitore / Monitore Aktive
Kategorija: Studio & Recording / Monitore / Monitore Aktive
 
  Kliknite za više informacija     KRK RP6 G2
“KRK Rokit G2 Series” e re përmirëson më tutje linjën e monitorëve të studiove më shumë se KRK që, tani më shumë se kurrë, nuk ka më rivalë të vërtetë për raportin cilësi-cmim. Të gjitha karakteristikat që e kanë bërë të famshme linjën Rokit janë gjithmonë të pranishme, por linja Rokit G2 parashikon tani një performancën zëri dhe një dezajn të ri të frymëzuar nga linja top VXT dhe E8B që lejon të kufizohet fenomeni I difracionit, duke garantuar një kujdes më të mirë në fazën e dëgjimit.
Cmimi: 180,00 Euro
 
Kategorija: Radio, TV, Broadcast / Monitore / Monitore Aktive
Kategorija: Studio & Recording / Monitore / Monitore Aktive
 
  Kliknite za više informacija     Focusrite Scarlett 2i2
Karte zeri per Pc me nderfaqe USB. 2 hyrje / 2 dalje. Permban 2 preamplifikatore mikrofonike, 1 dalje kufjesh me kontroll volumi. 24 bit/96 KHz. Zgjidhja me e mire per Home Studio.
Cmimi: 145,00 Euro
 
Kategorija: Studio & Recording / Karta Zeri dhe Mikrofona / USB
 
  Kliknite za više informacija     AKG K-240 MkII
Kufje profesionale per studio. Standarti per monitorim. Perfshijene Kabell spiral dhe mbeshtetese veshi rezerve.
Çmimi: Telefono per Çmimin me te mire
 
Kategorija: Studio & Recording / Kufje dhe Amplifikatore Kufjesh / Studio
Kategorija: Radio, TV, Broadcast / Kufje
 
   
  Behringer   
.
  B1520 PRO EUROLIVE  
  Behringer B1520 PRO EUROLIVE  
  DetaljnijeMe shume info  
.
  Novation  
.
  RMT 37 SL  
  Novation RMT 37 SL  
  DetaljnijeMe shume info  
.
  Behringer  
.
  NOX303  
  Behringer NOX303  
  DetaljnijeMe shume info  
.
  Akai  
.
  MAX49  
  Akai MAX49  
  DetaljnijeMe shume info  
.
  SOUNDCRAFT  
.
  SI1 EXPRESSION  
  SOUNDCRAFT SI1 EXPRESSION  
  DetaljnijeMe shume info  
.
  Primacoustic  
.
  Europa Z63 Flutter Wall  
  Primacoustic Europa Z63 Flutter Wall  
  DetaljnijeMe shume info  
.
  Audio Pro  
.
  Euro paket 4  
  Audio Pro Euro paket 4  
  DetaljnijeMe shume info  
.
  Numark  
.
  DXM01 USB  
  Numark DXM01 USB  
  DetaljnijeMe shume info  
.
  KV2 Audio  
.
  EX2.5  
  KV2 Audio EX2.5  
  DetaljnijeMe shume info  
.
 
 
 
 
Regjistrohu ne listen tone e-mail. Do te informohesh per produktet me te reja dhe ofertat me ulje te medha.
PrijaviLog
 
   
 
Vendos te dhenat e tua dhe regjistrohu per te marre kataloge falas.
 
  RegistracijaRegjistrim  
   
     
Adam
Allen&Heath
dbx
Peavey
Shure
Washburn
Focusrite
LINE6
JBL
AKG
 
 
Kliko ne logon e prodhuesit dhe shiko te gjitha produktet qe ne ofrojme
 
  Ostali proizvođačiProdhues te Tjere  
   
 
Cdo produkt I blere ne Audiopro ka 1 vit garanci dhe servisin. 
 
  Garantni listGarancia  
   
 

 
   
 
Per cdo pyetje apo informacion shtese, ju lutemi te na kontaktoni me email apo telefon +355 68 3884349
 
  KontaktKontakt  
 
   
 
User ID:
Password:
 
       
www.artistsystems.co.yu
 
Artist Systems - Profesionalna audio oprema i muzicki instrumenti
                 
     
absolut1.com